ZIMNÉ RADOVÁNKY
/

Najväčšiu radosť z krásnych Vianoc vedia prežívať deti. Spevom  a tancom, šťastné a veselé vítajú každý rok najkrajšie sviatky roka. Tradičným vianočným programom s neopakovateľným čarom prichádzajúcich Vianoc sa predstavili v priestoroch veľkej telocvične. Pripravili si pre svojich spolužiakov a kamarátov  kultúrny program pod vedením triednych učiteliek. Program začali najmenší prváci, ktorí vystupovali po prvýkrát. Zaspievali pieseň My sme siedmi koledníci a deti z krúžku Vrabček zatancovali tanec pod vedením pani učiteľky Hudecovej a anglickú pieseň We wish you. Žiaci z 2. A zaspievali vianočnú pieseň Keď prídu Vianoce, z 2. B Čerti v bielom a z 2. C Búvaj dieťa krásne. Potom sa predstavili dievčatá pod vedením p. vych. Štaudingerovej, zatancovali Vianočný tanec. Žiaci z 3.A a 3.B zaspievali Vianočnú pieseň a Oh, Christmas tree. Žiaci zo 4. A, 4. Ba 4. C zaspievali Jingle bells a najznámejšiu slovenskú rockovú koledu Poďme bratia, poďme spolu. Spoločne sme si zaspievali koledu Povedzte nám, pastuškovia.

V závere programu pani zástupkyňa Štrbková a pani riaditeľka Lacová popriali všetkým pevné zdravie, spokojnosť, pohodu .

fotky ...