TOHTOROČNÁ NOVINKA- BURZA OBLEČENIA

Máte doma plné skrine nepotrebného a už nenoseného šatstva pre deti?
Vyrástli vaše deti a vy sa potrebujete zbaviť zbytočných vecí a hračiek?
Chcete kúpiť kvalitné veci, ale nie ste ochotní zaplatiť za ne veľa?
To všetko boli otázky na ktoré sa snažili nájsť odpoveď p. učiteľky Sujová, Schullerová a Grendová prostredníctvom burzy, ktorú zorganizovali v školskej jedálni  začiatkom novembra. Kupovať a predávať bolo naozaj čo.... od oblečenia, hračiek, športových potrieb cez CD-čka a obuv sa predávalo takmer všetko. K dobrej nálade dopomohli aj naše p. asistentky  M. Šoóšová, J.Horáčeková pod vedením  špec. pedagogičky A. Líškovej, ktoré nám spolu s dievčatami z 8.B a 7.C pripravili výborné maškrty. Škoda len, že kupujúcich bolo pomenej.

Všetkým  „predávajúcim aj kupujúcim“  ďakujeme za  účasť a tešíme sa na ďalšiu  burzu v jarnom období.

A. Grendová                fotky ...