NA NÁVŠTEVE V BETLIARI A DOMICI
/

Dňa 7. 6. 2016 sa žiaci 3.A, 4.A, a 4.C triedy zúčastnili triedneho výletu zameraného na poznávanie histórie kultúrnej pamiatky Betliar a obhliadky jeho unikátneho parku. Navštívili aj jaskyňu Domicu v okrese Rožňava, kde využili atraktívnu plavbu po podzemnej riečke Styx.

Žiaci tu mali možnosť vidieť kvapľové útvary: závesy Chobotnice, tanierové stalagmity, kvapľové štíty a bubny, cibuľkovité stalaktity, kaskádové jazierka a guánové hrnce.

Počasie bolo ako stvorené na výlet a tak sa žiaci spokojní a plní dojmov vrátili do školy.

Mgr. Ľ.Šestinová

fotky ...