VIANOČNÝ KONCERT
/

Predvianočnú atmosféru v škole oživil vianočný výchovný koncert, ktorý sa uskutočnil
 3.decembra  vo veľkej telocvični. Na žiakov 1. stupňa čakali moderátor Radko Pažej
a muzikálový spevák Jaro Gažo. Zaspievali nám známe koledy, ale aj všetkým známe vianočné pesničky – Rolničky, rolničky, Ave Maria, Tri slová, Poďme bratia do Betlehema, Vianoce prichádzajú,... Dobrú náladu a úsmev na tvári vyčarila zaujímavá videoprojekcia. Niektorí žiaci nabrali odvahu  zaspievať vianočné pesničky pred ostatnými spolužiakmi ako veľkí speváci.  Chytľavé piesne nenechali žiakov sedieť bez pohnutia. Na záver koncertu tancovali všetci – žiaci i pani učiteľky. Atmosféra bola vynikajúca.

A. Zubová

fotky ...