TIMRAVIN CHODNÍČEK
/

Dňa 3. októbra 2015 sa konal 24. ročník tohto turisticko – literárno – výtvarného podujatia ktorého sa za našu školu zúčastnili vyučujúce regionálnej výchovy PaedDr. Beata Banašová a Mgr. Zuzana Goljanová s nasledovným programom:
   Slávnostné otvorenie pri Gymnáziu BST - Haličská cesta. Odchod autobusov do Polichna.  Privítanie na ev. fare v Polichne.  Prezentácia prác detí “Maľujeme Timravu”, príhovory hostí.  Príhovor kňaza, obľúbená pieseň Ľ. Štúra.  Prehliadka múzea B. S. Timravy v Polichne.  Pochod po trase Polichno - Bralce - Lazy - obec Ábelová, prehliadka Timravinho domu v Ábelovej.  Vyhodnotenie súťaže “Maľujeme Timravu” kultúrny program v KD Ábelová, občerstvenie.  Odchod autobusov do Lučenca. Podujatie bolo zaujímavé, krásny políchňanský kroj prezentovala naša žiačka Katka Sokolová.

PK UMaK         PaedDr. Beata Banašová           fotky ...