NOVOHRADSKÁ LIGA V ATLETIKE
/

Žiaci III. a IV. ročníka sa zúčastnili 2. a 3. kola Novohradskej ligy.  Bojovali statočne.

Naším najlepším reprezentantom sa stal MARKO VARGA, žiak III. ročníka, ktorý sa umiestnil na 1. mieste v behu na 600 m vo všetkých troch kolách. Pódiové umiestnenie získali aj žiaci JÁN KORŠÓ, žiak IV. ročníka (hod kriketovou loptičkou 1. miesto – 2. kolo, 2. miesto – 3. kolo ), VANESSA BALAGOVÁ, žiačka IV. ročníka (hod kriketovou loptičkou 3. miesto – 2. kolo, 2. miesto – 3. kolo), JAKUB TELEK, žiak IV. ročníka (skok do diaľky – 3. miesto 3. kolo), NINA HANZLÍKOVÁ, žiačka III. ročníka (hod kriketovou loptičkou 3. miesto – 3. kolo).

V celkovom umiestnení získalo družstvo chlapcov III. ročníka 3. miesto, družstvo chlapcov IV. ročníka tiež 3. miesto, celkovo chlapci aj dievčatá III. a IV. ročníka
tiež  3. miesto.

BLAHOŽELÁME !