NOVOHRADSKÁ LIGA
/

Žiaci III. a IV. ročníka sa 8.10.2015 zúčastnili 1.kola Novohradskej ligy v atletike. Počasie bolo nevľúdne – ako sa stáva v októbri už tradíciou, ale nádejní športovci  napriek tomu súťažili a to v disciplínach: skok do diaľky, hod kriketovou loptičkou, beh 60 m, beh 600 m. Pochvalu si zaslúžia hlavne dievčatá tretiačky, ktoré nič nevzdali a bojovali statočne aj na ťažkej disciplíne beh 6000 m. Chlapci tretiaci Marko Varga a Richard Kantorák sa ukázali ako zdatní bežci. Chlapci, blahoželáme!Zo štvrtákov si pochvalu zaslúži výborný Ján Koršó a tiež Vanessa Balagová a Sebastián Peter Tušinovský.

Ďalšie kolo bude v máji 2016.

fotky ...