NAJLEPŠÍ SPEVÁK ŠKD
/

Ako každý školský rok, aj tento sme si mesiac november spestrili súťažou v speve. Deti ukázali svoj talent a odvahu. Do súťaže sa zapojilo 26 detí zo všetkých oddelení školského klubu. Pekné popoludnie so spevom nám spestrila pani riaditeľka Ľ. Lacová, ktorá nám hrala na klavíri a všetci sme si s ňou zaspievali obľúbené piesne. O víťazoch jednotlivých kategórií rozhodovala trojčlenná porota, ktorej predsedkyňa bola pani zástupkyňa J. Kamenská.

Víťazi jednotlivých kategórií:

1. ročník   1. miesto – Esther Kerekešová    2. ročník  1. miesto – Vikina Lengyelová

2. miesto – Erika Turtáková,             2. miesto -  Timea Bujtárová

3. miesto – Saška Slovinková                    3. miesto – Natália Adamove

3. ročník   1. miesto – Richard Kantorák     4. ročník  1. miesto –  Liana Berkyová

2. miesto -  Petra Skokanová                       2. miesto – Karol Czúsz

3. miesto – Simona Chrapková                     3. miesto -  Nina  Jozefíková

Všetkým srdečne blahoželáme !

fotky ...