PEČENIE MEDOVNÍKOV
/

V piatok 18. decembra, pár dní pred Vianocami, si žiaci II. C so svojou triednou učiteľkou „privoňali“ k vianočnej atmosfére viac ako ostatní. V školskej kuchynke sa s radosťou a skvelou náladou venovali pečeniu voňavých medovníčkov. Všetci usilovne pracovali – vaľkali cesto, vykrajovali všakovaké tvary, či ich potierali žltým vajíčkom. Medovníčky si potom ozdobili farebnou polevou a zdravými orieškami. Sladkou, do zlata upečenou nádielkou si deti naplnili svoje brušká a časť si odniesli domov. Mňááááám, tie boli ale dobré!

E. Liachová

fotky ...