Ani v decembri sme v rámci medzinárodného projektu Comenius nezaháľali. Na projektovom stretnutí v tureckej Burse sme si dohodli aktivity na celý školský rok. Jednou z nich bol aj Deň chleba. Touto aktivitou sme si chceli pripomenúť jeho význam, na ktorý často zabúdame a nevážime si dostatočne, že nepociťujeme hlad, ako v niektorých krajinách.
   Žiaci prvých a druhých ročníkov besedovali s MUDr. Švidraňovou o zdravom spôsobe života, správnom stravovaní a taktiež o tom, aké je dôležité udržiavať správnu hygienu.
   Usilovní žiaci štvrtých ročníkov pod vedením svojich triednych učiteľov pripravili knihy receptov o chlebe a pekárenských výrobkoch.
   Nedali sa zahanbiť ani žiaci druhého stupňa, ktorí pripravili recepty o chlebe v anglickom jazyku.