Okresné kolo v stre ľbe zo zalamovacej pušky
   žiakov a žiačok ZŠ

27. novembra 2017 sa uskutočnilo okresné kolo v streľbe zo zalamovacej pušky žiakov.

Organizátorom bola ZŠ Koháriho II. Fiľakovo. Súťaže sa zúčastnilo 9 ZŠ.

V kategórii starších žiakov súťažili trojčlenné družstvá a jednotlivci. Naši žiaci dosiahli výborné výsledky.

V súťaži jednotlivcov najlepšie mieril Patrik Póczoš 9.A, ktorý obsadil 1.miesto a Sophia Kontrišová 8.A
2. miesto
. Najlepší sme boli aj v súťaži družstiev a žiaci v zložení P. Póczoš 9.A, M. Zdechovan 9.A a S. Kontrišová 8.A si vystrieľali 1. miesto a postup do krajského kola. Odmenou im bol krásny pohár a medaily. Gratulujeme a veríme, že aj v KK sa im bude dariť.

Reprezentovali: P. Póczoš 9.A, M. Zdechovan 9.A, N. Trvalec 9.A, L. Kováč 7.B, A. Grekčo 7.A, S.
 Kontrišová 8.A.

Mgr. Zuzana Čemanová    foto