ZIMNÉ RADOVÁNKY

Najväčšiu radosť z krásnych Vianoc vedia prežívať deti. Spevom  a tancom, šťastné a veselé vítajú každý rok najkrajšie sviatky roka. Tradičným vianočným programom s neopakovateľným čarom prichádzajúcich Vianoc sa predstavili v priestoroch veľkej telocvične. Veľký úspech mal tanečný program  pod vedením p. vych. Štaudingerovej a p. uč. Hudecovej.  Deti si pre svojich spolužiakov a kamarátov nacvičili vianočné koledy. Program začali najmenší prváci, ktorí vystupovali po prvýkrát. Zaspievali pieseň Povedzte nám pastuškovia. Žiaci z 2.A,B,C  zaspievali vianočnú pieseň Rolničky, rolničky.  Z 3.A,B,C zaspievali  Poďme bratia do Betlehema. DecktheHalls zaspievali žiaci z 3.B triedy. Žiaci z 4.A,B zaspievali koledu Dobrý večer vám vinšujem. Trieda 4.A zaspievala a zatancovala Rudolphthered – nosedraindeer.

Po skončení programu  čakalo pre deti vystúpenie skupiny HANDS  UP CREW. Skupina  je spojením basketbalového a futbalového freestyle. Toto zaujímavé spojenie prinieslo nezabudnuteľnú show, ktorá ukázala množstvo skvelých kúskov, trikov a zábavy.  Martin Leco, Peter Herstek a Marko Popovski boli jednoducho skvelí.