MEMORIÁL M. R. ŠTEFÁNIKA VO VYBÍJANEJ

Koncom apríla po basketbale a futbale pokračovalo jarné športové ťaženie žiakov  1. stupňa turnajom vo vybíjanej. Organizátori – ZŠ M. R. Štefánika, pozvali na svoj Memoriál žiakov ďalších štyroch základných škôl (okrem našej školy ešte ZŠ Haličská 7, ZŠ Novomestského, Súkromná ZŠ a dve družstvá žiakov ZŠ M. R. Štefánika). Po úspešných aj menej úspešných zápasoch plných vypätých výkonov sme nakoniec „ustáli“ bronzovú priečku.

Našu školu reprezentovali: Chrapková, Golianová, Hanková,  Podhorová, Mitterová, Olšiak, Malatinský, Mihalik, Lapin, Kantorák, Papp (4.A), Schullerová, Adamove, Balážová, (3.A).

A. Grendová