EURÓPSKY TÝŽDEŇ ŠPORTU: 10. - 17. 9. 2016

Účelom Európskeho týždňa športu je propagácia športu a pohybových aktivít po celej Európe. Iniciatíva je zameraná pre všetkých bez ohľadu na vek, vzdelanie či úroveň zdatnosti. Cieľom projektu je inšpirovať Európanov k pravidelnej pohybovej aktivite a aby viac cvičili. Naša škola túto výzvu neprehliadla a zapojila sa do tohto projektu s veľkou radosťou. 12.09.2016 sa uskutočnil štafetový turnaj žiakov 4.ročníka. Ďalšie dva dni  sme  si veľké prestávky spestrili tancom. Bola to príležitosť pre všetkých žiakov, urobiť niečo pre svoje zdravie. Všetci boli aktívni a zapojili sa do tejto akcie s radosťou.

fotky...