ŠKOLA V PRÍRODE- BOJINICE

V dňoch 19. 6. – 23. 6. 2017 sa žiaci 4. A aj s dvomi žiačkami zo 4. B vybrali do školy v prírode do Bojníc.
Plní očakávaní sme sa vyrojili pred penziónom Signál, kde nás už čakal správca spolu s animátormi. Po ubytovaní sme sa ponáhľali spoznať okolie penziónu. Blízky kopec s množstvom višňových stromov nás potešil. O spríjemneni
e večera sa už postarali dvaja mladí animátori, ktorí pripravili aj zaujímavý „mimoškolský“ program na celý týždeň.  A že ten školský bol zaujímavý, o tom niet pochýb:
- návšteva Bojnického zámku, kde prebiehal týždeň rozprávok Božený Němcovej- nádherné
- návšteva kúpaliska Čajka – krásne sme sa opálili- skvelé
- návšteva ZOO – mohli sme sa „zoznámiť“ s exotickými zvieratami a nakúpiť si suveníry
- pyžamová párty s ukážkami najobľúbenejších „spacích“ hračiek.
Ani animátori nelenili a zapojili sa do spríjemňovania programu. Žiaci hľadali poklad, vvbláznili sa vo  „vodnej vojne“, nočná naháňačka žiakov poriadne vystrašila, ale aj zabavila (chceli ju aj na ďalší deň). No a záverečná diskotéka prekvapila aj učiteľov. Tancovali totiž všetci žiaci. Aj chlapci, ktorí doteraz vôbec tancovať nechceli.
Aj varili nám dobre, všetkým chutilo.
Pred odchodom, keďže boli všetci žiaci skvelí, ich triedna ocenila diplomami a drobnými darčekmi.
Záverom len toľko: BOLO NÁM SUPER,  KRÁTKO.

M. Sujová

foto...