ŠKOLA MÁ TALENT
/

V utorok 27. júna sa na našej škole uskutočnila súťaž Škola má talent. Možnosť predviesť sa pred odbornou porotou v zložení: pani zástupkyňa  Janka Kamenská, páni učitelia Mirko Paľaga, Maťko Holý a zástupkyne z tried 9.A, 9.B, a 9.C mali žiaci z každej triedy druhého stupňa.

Počas dopoludnia, ktorým nás sprevádzali moderátori Veronika a Filip z 8.A, sme mali videli úžasných spevákov, tanečníkov, ale i hercov z divadelným predstavením.

Porota mala spomedzi 10tich súťažných čísiel ťažkú úlohu vybrať tých najlepsích. Suverénnou víťazkou s gymnastickým číslom sa stala Nina Slocíková zo 6.A, na druhom mieste sa umiestnila Simona Beňová zo 6.A, ktorá spievala pieseň Hallelujah a na treťom mieste Katarína Ráczová predviedla shuffledance.  Medzi skupinami vynikli tanečníci Nine Crew z 5.C.

Všetkým odvážnym súťažiacim ďakujeme a tešíme sa na ďalší ročník .

- ŽP -

fotky ...