ROZPRÁVKOVÉ DOLPOLUDNIE

Na záver školského roka sa naši žiaci z jazykových tried už tradične prezentujú nejakou anglickou rozprávkou, či príbehom. Bolo tomu tak aj tento rok. Dňa 26.6.2017 žiaci 3. A triedy pod vedením vyučujúcej Ľ. Šestinovej zahrali žiakom prvého stupňa klasickú anglickú rozprávku Little Red Riding Hood- Červená čiapočka. Šmahom čarovného prútika sa žiaci premenili na vtáčiky, chrobáčiky, kvietky, vlka či poľovníka a spríjemnili tak dopoludnie všetkým prítomným.

Mgr. Ľubica Šestinová

fotky...