NOVÝ ŠKOLSKÝ ROK 2016/17

Za veľmi nepriaznivého počasia, aké nepamätajú ani tí najstarší pamätníci, sa konalo 5. septembra 2016 slávnostné otvorenie nového školského roka.
Pozvanie prijali aj hostia – Ing. Rút Olšiaková a MUDr. Zaher Mahmoud – poslanci Mestského zastupiteľsva v Lučenci.
Keď sa počasie neumúdrilo ani po dlhej chvíli čakania, vedenie školy rozhodlo, že pokračovať budeme v triedach improvizačnou B-variantou.  Deviataci  ešte stihli prváčikov odviesť do tried, kde program pokračoval.
Po slávnostnom príhovore pani riaditeľky a hostí, predstavili pani zástupkyne učiteľský zbor a dievčatá zo Zvončeka tradične zaspievali .

Školský rok teda odštartoval a veríme, že dažďové kvapky, ktoré kropili celý prvý deň prinesú všetkým nám iba šťastné a radostné chvíle.

Mgr. Soňa Pinzíková     fotky...