MINI BASKET SHOW.........dievčatá a chlapci

Občianske združenie „ZOBER LOPTU NIE DROGY“  v spolupráci s dvoma bývalými úspešnými lučenskými basketbalistkami Luckou Láskovou a Katkou Hrickovou zorganizovali pre žiakov 1. stupňa ZŠ  /hlavne 3.-4. roč./súťaže na rozvoj pohybových zručností so zameraním na basketbal.
Malí športovci a športovkyne si zmerali sily v behoch, skokoch, v štafetových súťažiach ukázali obratnosť pri práci s loptou, prihrávkach i streľbe na kôš.

Dievčatám sa darilo vynikajúco, priebežne sme sa udržiavali na prvom mieste, no v závere pri streľbe trestných hodov  rozhodlo, že dievčatá zo ZŠ MRŠ mali vo svojich radoch omnoho viac „nádejných“ basketbalistiek, ktoré už viac ako rok trénujú s Luckou a Katkou a tak nás napokon „zosadili“ na striebornú pozíciu.
Chlapci už až takí suverénni neboli, v rovnakých súťažiach obsadili ale pekné 3.miesto.     Záver oboch kôl patril odmeňovaniu, fotografovaniu a malej autogramiáde s lučenskými extraligovými hráčmi čiernej pleti, ktorí spôsobili doslova eufóriu.

Našu školu reprezentovali nasledovné dievčatá a chlapci:

Chrapková, Golianová, Hanková, Schullerová, Šišáková, Adamove, Balážová, Šatarová ,Ulická,Mácková,Bičanová ,Čupková, Lengyelová, Miadoková, T.Kováčová

Segeč, Tóth, J.Vámoš, Oláh, Olšiak, Malatinský, Mihalik, Lapin, J.Kliment, M.Molnár, Gašpar, Furik, Farkaš, Jaraba, Šandor.

Mgr. A. Grendová

fotky