KORČUĽOVANIE- 22. 2. 2017

O zdravom životnom štýle sa toho veľa narozpráva. My sme sa rozhodli veľa nerozprávať, ale radšej konať a zrealizovali sme pre žiakov 1.stupňa našej školy korčuľovanie na zimnom štadióne.
Úsmevy na tvárach detí  žiarili, pretože  nemuseli sedieť v školských laviciach, ale veselo sa premávali po zamrznutom ľade a venovali sa svojej „kondičke“ a korčuliarskej technike. Mali pripravené zábavné hry – slalomová dráha, podliezť pod švihadlom, premiestňovať predmety – gumené loptičky. Samozrejme, že sa nevyhli ani pádom, ale napriek tomu sa všetci výborne zabávali. Všetkým deťom sa aktivita veľmi páčila.

Bolo to proste super!

fotky...