KONIEC ŠKOLSKÉHO ROKA 2016- 2017

Hurá prázdniny!

Nie je žiaka, ktorý by si nezakričal túto vetu 30. júna.

Prváci sa tešili na svoje prvé vysvedčenie, deviataci sa neubránili slzám, keď sa lúčili so základnou školou. Ale nelúčili sa len oni. Naša pani riaditeľka Ľudmila Lacová sa rozlúčila so všetkými žiakmi, ich rodičmi a všetkými zamestnancami školy.

S vysvedčením, ktoré mnohých potešilo, niektorých i zarmútilo, sme sa rozbehli na zaslúžené prázdniny. Chystáme sa realizovať svoje plány počas dvojmesačného voľna a načerpať energiu do ďalšieho úspešného školského roka 2017/18.

- Žiacky parlament –

fotky...