SHUTTLE TIME- ZAČNI S BEDMINTONOM

Celosvetový projekt, ktorý je každým rokom populárnejší v rôznych kútoch zeme sa teší veľkej obľube aj na Slovensku. Shuttle time, resp. program Začni s bedmintonom sa na našej škole na 1. stupni veľmi úspešne realizuje od roku 2013.

Cieľom programu Shuttle time je urobiť z bedmintonu jeden  najpopulárnejších športov na školách. Program je zostavený tak, aby pomáhal učiteľom rozvíjať ich zručnosti, vedomosti a sebadôveru pri plánovaní a implementácii bezpečných a zábavných hodín bedmintonu.

Dôkazom toho, že to naozaj v podmienkach bežnej školy ide, sú fotografie našich žiakov, ktorí sa bedmintonu venujú nielen na športových krúžkoch ale i pravidelne na hodinách telesnej výchovy.

Verím, že bedminton sa stane obľúbeným športom a časom sa začlení aj do učebných osnov hodín telesnej výchovy.

Mgr. A. Grendová