AKTUALITY TSV

Obvodné kolo v basketbale žiačok a žiakov ZŠ

Umiestnenie: žiačky – 3. miesto
                           žiaci  -   3. miesto
08.02. a 15.02. 2017 sa vo Fiľakove ZŠ Farská lúka konalo okresné kolo v basketbale žiačok a žiakov za účasti 6 ZŠ. Hralo sa v dvoch skupinách každý s každým a vo finále sa stretli víťazi skupín. Nás teší, že po dlhšej dobe sa darilo aj našim žiakom a zhodne dievčatá aj chlapci sa umiestnili na peknom 3. Mieste.

Reprezentovali: N. Mareková 9.A, D. Kocúrová 9.A, N. Karlíková 9.A, K. Pupalová 9.A, A. Veselková 8.A, S. Fodorová 8.A, V. Magicová 7.A, G. Oravcová 7.A, N. Pastoráková 6.A.

Z. Baity 8.A, M. Bakuľa 8.A, M. Goljan 8.A, J. Chamula 8.A, F. Kortiš 8.A, V. Vozaf 8.A, A. Lázár 8.A, P. Nociar 8.A, K. Oláh 8.B, R. Schleicher 9.C, D. Švec 9.B.

Pripravili: Mgr. Zuzana Čemanová , Mgr. Marian Krnáč

Obvodné kolo vo florbale žiačok

Obvodné kolo vo florbale žiačok sa konalo 14.02.2017 vo Fiľakove ZŠ Farská lúka za účasti domácich žiačok, ZŠ VAJ, ZŠ LN a ZŠ Štefánika . Hralo sa v skupine každý s každým a naše dievčatá dva zápasy vyhrali a s LN remizovali a horším skóre /jedna loptička/ obsadili 2. miesto.

Dievčatám sa nepodarilo obhájiť vlaňajšie víťazstvo a získať titul tretíkrát po sebe, ale dievčatá si zaslúžia pochvalu za bojovný výkon.
Reprezentovali: N. Mareková 9.A, D. Kocúrová 9.A,  K. Pupalová 9.A, S. Fodorová 8.A,

G. Oravcová 7.A, E. Batopálová 7.A, B. Žembová 7.A, N. Pastoráková 6.A.
Pripravila: Mgr. Zuzana Čemanová

Obvodné kolo v hádzanej žiačok

Obvodné kolo v hádzanej podobne ako v basketbale, vo florbale sa hralo vo Fiľakove ZŠ Farská lúka za účasti troch ZŠ – ZŠ Fiľakovo Farská lúka, ZŠ LN, ZŠ VAJ Lučenec. Hralo sa každý s každým a naše dievčatá obsadili
2. miesto
keď jeden zápas vyhralo a jeden prehralo. Ani v hádzanej sa nám nepodarilo obhájiť titul tretíkrát po sebe, ale i napriek tomu si dievčatá zaslúžia pochvalu.

G. Oravcová 7.A, V. Magicová 7.A, J. Čemanová 9.A, A. Melicherová 8.C,  Nika Pastoráková
6.A.
                                                                                                       Pripravila: