JÁN KRŠIAK  MAJSTER KRAJA

Dňa 26.05.2016 sa konalo krajské kolo v atletike družstiev a jednotlivcov ZŠ a SŠ. Krajského kola sa zúčastnilo 5 našich žiakov, ktorí postúpili do KK  ako víťazi okresného kola.

Najviac sa darilo Jankovi Kršiakovi z 9.A, ktorý zvíťazil v behu na 300m časom 37,15s a vytvoril školský rekord, zároveň  postúpil na majstrovstvá Slovenska  „Kalokagatiu 2016“ na medzinárodnú olympiádu detí a mládeže, ktorá sa uskutoční 22. – 24. júna 2016 v Trnave.

Menej sa darilo Veronike Šulajovej z 9.B, ktorá v skoku do výšky obsadila 4. miesto výkonom 140cm a nepodarilo sa jej obhájiť vlaňajšiu druhú priečku. Ostatní žiaci bojovali v rámci svojich možností.

Mgr. Zuzana Čemanová