JESENNÉ TVORIVÉ DIELNE

Dňa 13. októbra 2015 – v utorok  Žiacky parlament  zorganizoval v učebniach etickej výchovy a výtvarnej výchovy 1. ročník „ Jesenných tvorivých dielní“. Podujatia sa zúčastnil i zástupcovia  žiakov  4. ročníka a zástupcovia všetkých tried  žiakov na 2. stupni. Súťaž  spočívala vo vyrezávaní tekvíc  a rôzneho ovocia , ktoré si žiaci priniesli do školy. Nápady boli úžasné, originálne. Všetky vyrezané produkty sme umiestnili na výstavu na 2. poschodí . Celá aktivita sa žiakom veľmi páčila. Veríme, že aj našim pánom učiteľom a rodičom. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník tejto peknej a nápaditej akcie.

Frederika Takáčová, Miriam Čániková   fotky