SÚŤAŽ "JAZYKOVÝ KVET" V BANSKEJ BYSTRICI

Dňa 8.4.2016 žiaci 4. A triedy absolvovali súťaž Jazykový kvet v B. Bystrici. Pod vedením pani učiteľky Šestinovej a pani učiteľky Leicherovej nacvičili klasickú rozprávku Hansa Christiana Andersena THUMBELINA.  Prvé miesto v tejto kategórii nebolo udelené. Naši žiaci sa tak umiestnili na  druhom mieste. Aj žiak Samuel Pentka bol úspešný. Pod vedením pani učiteľky Líškovej súťažil v recitácii prózy THE FISHERMAN AND HIS WIFE. Vo svojej kategórii sa umiestnil na treťom mieste. Žiaci sa domov vrátili unavení, ale plní dojmov a obohatení o nové skúsenosti.

Mgr.Ľ.Šestinová

foto...