Futbalový turnaj žiakov 1.- 4. roč.   „O POHÁR ŠK NOVOHRAD“

Už po tretíkrát sa naša škola zúčastnila futbalového turnaja o putovný pohár ŠK Novohrad. Žiaci prvých a druhých ročníkov zo štyroch škôl si zmerali sily v Športovej hale Aréna vo vzájomných zápasoch. Naši malí futbalisti nám urobili veľkú radosť, keď si z turnaja odniesli cenné druhé miesto. V bránke nás parádne podržal Jakub Vámoš, keď počas celého dopoludnia pustil za svoj chrbát loptu len jediný raz. Na hracej ploche sa poriadne zapotili: Tobias Furik,  David Segeč, Ján Simon Tóth, Miroslav Marek, Manny Sárközy, Matúš Zöld a nedali sa zahanbiť ani dve dievčatá Natália Adamove a Emma Ulická. Za najlepších hráčov nášho družstva boli vyhlásení David Segeč a Jakub Vámoš.

Týždeň po žiakoch 1.a 2. roč. pokračovali v turnaji aj futbalisti  3.-4. ročníka. Latka bola nastavená vysoko, nezostávalo nám nič iné, len zabojovať zo všetkých síl, na ihrisku nechať  aj kus srdca a veriť, že pri nás bude stáť tiež športová šťastena. Všetky tri  aspekty hrali v náš prospech a nakoniec sme si „vykopali“ nádherné druhé miesto spomedzi  ôsmich zúčastnených tímov , po tesne prehratom finálovom boji so SZŠ.

CHLAPCOM : Olšiak, Malatinský, Holas, Činčura, Varga, Kantorák /3.A/,Koršó,Ľalík /4.A/,Tušinovký, Balagová/4.B/,Telek /4.C/,Bódi /3.B/ BLAHOŽELÁME!!!!!

Do zbierky v sklenej vitríne vďaka šikovným športovcom opäť pribudli ďalšie dve  trofeje. Futbalistom ďakujeme za skvelý výkon, reprezentáciu školy a držíme palce pri ďalších športových podujatiach.

E. Liachová, A. Grendová

fotky...