6.A VO VYSOKÝCH TATRÁCH -

„BOL TO NÁDHERNÝ KONCOROČNÝ VÝLET“

„Tento výlet bol super. Všetko bolo dobre rozdelené. A cesta, nemám slov, tiež bola TOP,  uvedomila som si, že mám tých najlepších spolužiakov a kamarátov a najlepšiu pani učiteľku. Myslím si,  že sme sa všetci spolu zblížili. Páčilo sa mi, že sa nám upevnili vzťahy medzi chlapcami a dievčatami.“

„ Na výlete sa mi páčilo všetko, zmeniť by som chcela, aby sme tam boli dlhšie. Páčilo sa mi úplne všetko, miesto, kde sme spali, hlavne večer sme sa mohli rozprávať a pozerať filmy. Veľmi sa mi páčil aj výlet do Tatier. V Tatrách bola krásna príroda. Obed bol veľmi dobrý.“

„Aj túra bola super, zopakoval by som ju druhý krát s rodičmi a so super triedou. Najviac sa mi páčil výlet do Tatier a hudba v sobotu večer a mali sme tam super učiteľku.“

„Na výlete sa mi veľmi páčilo. Nie je ani len okamih výletu, kedy by sa mi nepáčilo. Nič by som na výlete nezmenil, bol vynikajúci. Najviac sa mi páčila turistika v TANAPE. Páčilo sa mi ubytovanie, prostredie, strava, výlet. Ďalej sa mi hrozne páčilo, že bolo veľa jedla.“

„Páčil sa mi fajný nedeľný obed, spanie, atmosféra. Celkový dojem je úžasný, bol to najlepší výlet. Páčili sa mi psie preteky, výlet do Tatier, tiež sa mi páčili stánky a atrakcie. Psíky boli zlaté.“

„Páčilo sa mi všetko, napríklad jedlo bolo perfektné, spanie bolo najlepšie. Aj psíkovia boli veľmi pekní, miesto, kde bola chatka, tiež bolo dobré a čerešňa na torte bola omša, na ktorej som nebola 100 rokov, veľmi sa mi páčila, prospela mi, ďakujem vám, pani učiteľka za všetko, aj ujovi ďakujem, nemuseli ste to vôbec spraviť, ale spravili a za to vás ľúbim, pani učiteľka, aj uja. Celkovo výlet bol úžasný, najlepší na svete. ĎAKUJEME!“

žiaci 6.A triedy                   fotky